* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Type *
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
***
*
* Acties *
Afdrukken
***
*
* Config. *
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
ERE - Oost-Vlaanderen - Senioren
Seizoen 2017-2018

*
  
*
*
*


Week 02 : Vanaf 18-09-2017 tot 24-09-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O02/001 Wo 20-09-17 / 20:00 Zele A Aaigem A *
* O02/002 Di 19-09-17 / 20:30 Waregem TTC A Erpe-Mere A *
* O02/003 - Vrij St.-Pauwels A *
* O02/004 Do 21-09-17 / 20:00 Dynamica A Erembodegem A *
* O02/005 Ma 18-09-17 / 20:30 Okapi Beveren A Kruibeke A *
* * * * * *

Week 03 : Vanaf 25-09-2017 tot 01-10-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O03/001 Wo 27-09-17 / 20:00 Erembodegem A Erpe-Mere A *
* O03/002 Di 26-09-17 / 20:30 Aaigem A Waregem TTC A *
* O03/003 Ma 25-09-17 / 20:00 Kruibeke A Dynamica A *
* O03/004 Do 28-09-17 / 20:00 St.-Pauwels A Okapi Beveren A *
* O03/005 - Vrij Zele A *
* * * * * *

Week 04 : Vanaf 09-10-2017 tot 15-10-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O04/001 Wo 11-10-17 / 20:00 Erpe-Mere A Aaigem A *
* O04/002 - Okapi Beveren A Vrij *
* O04/003 Wo 11-10-17 / 20:00 Zele A Erembodegem A *
* O04/004 Di 10-10-17 / 20:30 Waregem TTC A Kruibeke A *
* O04/005 Do 12-10-17 / 20:00 Dynamica A St.-Pauwels A *
* * * * * *

Week 05 : Vanaf 16-10-2017 tot 22-10-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O05/001 Di 17-10-17 / 20:30 Waregem TTC A Dynamica A *
* O05/002 Ma 16-10-17 / 20:00 ** Erembodegem A Okapi Beveren A *
* O05/003 Ma 16-10-17 / 20:00 Kruibeke A Zele A *
* O05/004 Wo 18-10-17 / 20:00 Erpe-Mere A St.-Pauwels A *
* O05/005 - Aaigem A Vrij *
* * * * * *

Week 06 : Vanaf 23-10-2017 tot 29-10-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O06/001 Do 26-10-17 / 20:00 Dynamica A Aaigem A *
* O06/002 Ma 23-10-17 / 20:30 Okapi Beveren A Waregem TTC A *
* O06/003 Wo 25-10-17 / 20:00 Zele A Erpe-Mere A *
* O06/004 Do 26-10-17 / 20:00 St.-Pauwels A Kruibeke A *
* O06/005 - Vrij Erembodegem A *
* * * * * *

Week 07 : Vanaf 06-11-2017 tot 12-11-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O07/001 Wo 08-11-17 / 20:00 Erpe-Mere A Okapi Beveren A *
* O07/002 Do 09-11-17 / 20:00 Dynamica A Zele A *
* O07/003 Di 07-11-17 / 20:30 Aaigem A Kruibeke A *
* O07/004 - Waregem TTC A Vrij *
* O07/005 Ma 06-11-17 / 20:00 ** Erembodegem A St.-Pauwels A *
* * * * * *

Week 08 : Vanaf 13-11-2017 tot 19-11-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O08/001 Do 16-11-17 / 20:00 St.-Pauwels A Aaigem A *
* O08/002 Ma 13-11-17 / 20:30 Okapi Beveren A Dynamica A *
* O08/003 Wo 15-11-17 / 20:00 Zele A Waregem TTC A *
* O08/004 - Vrij Erpe-Mere A *
* O08/005 Ma 13-11-17 / 20:00 Kruibeke A Erembodegem A *
* * * * * *

Week 09 : Vanaf 20-11-2017 tot 26-11-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O09/001 Di 21-11-17 / 20:30 Aaigem A Erembodegem A *
* O09/002 Ma 20-11-17 / 20:30 Okapi Beveren A Zele A *
* O09/003 - Dynamica A Vrij *
* O09/004 Di 21-11-17 / 20:30 Waregem TTC A St.-Pauwels A *
* O09/005 Wo 22-11-17 / 20:00 Erpe-Mere A Kruibeke A *
* * * * * *

Week 10 : Vanaf 04-12-2017 tot 10-12-2017
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O10/001 Wo 06-12-17 / 20:00 Erembodegem A Waregem TTC A *
* O10/002 Do 07-12-17 / 20:00 Dynamica A Erpe-Mere A *
* O10/003 Di 05-12-17 / 20:30 Aaigem A Okapi Beveren A *
* O10/004 Do 07-12-17 / 20:00 St.-Pauwels A Zele A *
* O10/005 - Vrij Kruibeke A *
* * * * * *

Week 13 : Vanaf 15-01-2018 tot 21-01-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O13/001 Di 16-01-18 / 20:30 Aaigem A Zele A *
* O13/002 Wo 17-01-18 / 20:00 Erpe-Mere A Waregem TTC A *
* O13/003 - St.-Pauwels A Vrij *
* O13/004 Wo 17-01-18 / 20:00 Erembodegem A Dynamica A *
* O13/005 Ma 15-01-18 / 20:00 Kruibeke A Okapi Beveren A *
* * * * * *

Week 14 : Vanaf 22-01-2018 tot 28-01-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O14/001 Wo 24-01-18 / 20:00 Erpe-Mere A Erembodegem A *
* O14/002 Di 23-01-18 / 20:30 Waregem TTC A Aaigem A *
* O14/003 Do 25-01-18 / 20:00 Dynamica A Kruibeke A *
* O14/004 Ma 22-01-18 / 20:30 Okapi Beveren A St.-Pauwels A *
* O14/005 - Zele A Vrij *
* * * * * *

Week 15 : Vanaf 29-01-2018 tot 04-02-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O15/001 Di 30-01-18 / 20:30 Aaigem A Erpe-Mere A *
* O15/002 - Vrij Okapi Beveren A *
* O15/003 Wo 31-01-18 / 20:00 Erembodegem A Zele A *
* O15/004 Ma 29-01-18 / 20:00 Kruibeke A Waregem TTC A *
* O15/005 Do 01-02-18 / 20:00 St.-Pauwels A Dynamica A *
* * * * * *

Week 16 : Vanaf 05-02-2018 tot 11-02-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O16/001 Do 08-02-18 / 20:00 Dynamica A Waregem TTC A *
* O16/002 Ma 05-02-18 / 20:30 Okapi Beveren A Erembodegem A *
* O16/003 Wo 07-02-18 / 20:00 Zele A Kruibeke A *
* O16/004 Do 08-02-18 / 20:00 St.-Pauwels A Erpe-Mere A *
* O16/005 - Vrij Aaigem A *
* * * * * *

Week 17 : Vanaf 19-02-2018 tot 25-02-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O17/001 Di 20-02-18 / 20:30 Aaigem A Dynamica A *
* O17/002 Di 20-02-18 / 20:30 Waregem TTC A Okapi Beveren A *
* O17/003 Wo 21-02-18 / 20:00 Erpe-Mere A Zele A *
* O17/004 Ma 19-02-18 / 20:00 Kruibeke A St.-Pauwels A *
* O17/005 - Erembodegem A Vrij *
* * * * * *

Week 18 : Vanaf 26-02-2018 tot 04-03-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O18/001 Ma 26-02-18 / 20:30 Okapi Beveren A Erpe-Mere A *
* O18/002 Wo 28-02-18 / 20:00 Zele A Dynamica A *
* O18/003 Ma 26-02-18 / 20:00 Kruibeke A Aaigem A *
* O18/004 - Vrij Waregem TTC A *
* O18/005 Do 01-03-18 / 20:00 St.-Pauwels A Erembodegem A *
* * * * * *

Week 19 : Vanaf 12-03-2018 tot 18-03-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O19/001 Di 13-03-18 / 20:30 Aaigem A St.-Pauwels A *
* O19/002 Do 15-03-18 / 20:00 Dynamica A Okapi Beveren A *
* O19/003 Di 13-03-18 / 20:30 Waregem TTC A Zele A *
* O19/004 - Erpe-Mere A Vrij *
* O19/005 Wo 14-03-18 / 20:00 Erembodegem A Kruibeke A *
* * * * * *

Week 20 : Vanaf 19-03-2018 tot 25-03-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O20/001 Wo 21-03-18 / 20:00 Erembodegem A Aaigem A *
* O20/002 Wo 21-03-18 / 20:00 Zele A Okapi Beveren A *
* O20/003 - Vrij Dynamica A *
* O20/004 Do 22-03-18 / 20:00 St.-Pauwels A Waregem TTC A *
* O20/005 Ma 19-03-18 / 20:00 Kruibeke A Erpe-Mere A *
* * * * * *

Week 21 : Vanaf 26-03-2018 tot 01-04-2018
* * * * * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* O21/001 Di 27-03-18 / 20:30 Waregem TTC A Erembodegem A *
* O21/002 Wo 28-03-18 / 20:00 Erpe-Mere A Dynamica A *
* O21/003 Ma 26-03-18 / 20:30 Okapi Beveren A Aaigem A *
* O21/004 Wo 28-03-18 / 20:00 Zele A St.-Pauwels A *
* O21/005 - Kruibeke A Vrij *
* * * * * *