* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Type *
Per Week
Per Ploeg
Gekruist
Ontmoetingslijst
***
*
* Acties *
Afdrukken
Afdrukken Club
***
*
* Individueel *
Individuele resultaten
Selecties
Max. selecties
Max. waarde
Head to head
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
ERE - Oost-Vlaanderen - Senioren
Seizoen 2017-2018

*
 
*
*
*

Rangschikking
* * * * * * *
* Plaats Ploegnaam AW GW DW *
* 1 Zele A 16 13 1 *
* 2 Dynamica A 16 11 1 *
* 3 St.-Pauwels A 16 8 2 *
* 4 Erpe-Mere A 16 7 4 *
* 5 Okapi Beveren A 16 8 1 *
* 6 Kruibeke A 16 5 2 *
* 7 Aaigem A 16 4 2 *
* 8 Erembodegem A 16 4 1 *
* 9 Waregem TTC A 16 4 2 *
* * * * * * *

Resultaten
* * * * * *
* Wedstrijd Thuis Bezoekers Score *
* O02/002 Waregem TTC A Erpe-Mere A 05 - 05 *
* O03/001 Erembodegem A Erpe-Mere A 04 - 06 *
* O04/001 Erpe-Mere A Aaigem A 06 - 04 *
* O05/004 Erpe-Mere A St.-Pauwels A 04 - 06 *
* O06/003 Zele A Erpe-Mere A 06 - 04 *
* O07/001 Erpe-Mere A Okapi Beveren A 03 - 07 *
* O08/004 Vrij Erpe-Mere A   *
* O09/005 Erpe-Mere A Kruibeke A 07 - 03 *
* O10/002 Dynamica A Erpe-Mere A 05 - 05 *
* O13/002 Erpe-Mere A Waregem TTC A 10 - 00 ff *
* O14/001 Erpe-Mere A Erembodegem A 07 - 03 *
* O15/001 Aaigem A Erpe-Mere A 09 - 01 *
* O16/004 St.-Pauwels A Erpe-Mere A 04 - 06 *
* O17/003 Erpe-Mere A Zele A 05 - 05 *
* O18/001 Okapi Beveren A Erpe-Mere A 06 - 04 *
* O19/004 Erpe-Mere A Vrij   *
* O20/005 Kruibeke A Erpe-Mere A 05 - 05 *
* O21/002 Erpe-Mere A Dynamica A 10 - 00 ff *
* * * * * *
 
Spelers
* * * * * * * *
* Naam Kl. Atl. Ov. Perc. V+ *
* THOMAS SOIN B0 34 31 91.2 90.2 *
* LAURENS NEERINCKX C2 34 9 26.5 61.1 *
* NICO VAN DE PUTTE C0 19 8 42.1 46.4 *
* ARNE DE KETELBUTTER C6 21 3 14.3 36.8 *
* DAAN DE MULDER E0 3 0 0.0 4.3 *
* DIMITRI DE GEYNDT E0 3 0 0.0 4.3 *
* * * * * * * *
Aantal Spelers: 6V+ : Contributie in de ploeg

Totaal van de ploeg
* * * * *
* Gespeeld Gewonnen Percent *
* 114 51 44.7 % *
* * * * *

Verdeling van de scores
* * * *
* Score Aantal *
* Gelijkspel 5-5 4 *
* Verlies 4-6 3 *
* Overwinning 6-4 3 *
* Overwinning 10-0 2 *
* Overwinning 7-3 2 *
* Verlies 1-9 1 *
* Verlies 3-7 1 *
* * * *

Aantal selecties in de ploeg
* * * * * * *
* Naam Kl. Aantal Aantal
FF
Aantal
Vrij
*
* THOMAS SOIN B0 14 2 2 *
* LAURENS NEERINCKX C2 14 2 1 *
* ARNE DE KETELBUTTER C6 10 2 0 *
* NICO VAN DE PUTTE C0 8 1 2 *
* DIMITRI DE GEYNDT E0 1 0 0 *
* DAAN DE MULDER E0 1 0 0 *
* DANIEL DEVOS B2 0 0 1 *
* * * * * * *