* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Type *
Indiv. Overw.
Sporta
Sporta (3 punten)
***
*
* Individueel (Afdeling) *
Per percent
Per overwinning
Per punten
***
*
* Individueel (Club) *
Per percent
Per absolute punten
Per relatieve punten
Per belle
Per ELO-punten
***
*
* Acties *
Wedstrijdblad
Uitslagen verbergen
Afdrukken
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
Beker van Antwerpen Senioren - Antwerpen - Sporta-Beker
Seizoen 2017-2018

*
  
*
*
*

Vorige
Ronde 
Volgende
* * * * * *
* Wedstrijd Thuis Bezoekers Score *
* AS02/001 Killypong B Borsbeek TTK B 00 - 00 *
* AS02/002 Orka TTK F Tecemo D 00 - 00 *
* AS02/003 Ekerse TTC D Pipoka TTC C 00 - 00 *
* AS02/004 Free Club B Pipoka TTC B 00 - 00 *
* AS02/005 De Gilden B Koningshof TTK D 00 - 00 *
* AS02/006 Schoten TTK G Henricus TTC A 00 - 00 *
* AS02/007 Martinus TTK B Rupel TTC A 00 - 00 *
* AS02/008 Lierse TTK D Bart Merksem TTC E 00 - 00 *
* AS02/009 De Gilden A St-Antonius D 00 - 00 *
* AS02/010 AFP Antwerpen C Wuustwezel TTC A 00 - 00 *
* AS02/011 Balder A Borsbeek TTK G 00 - 00 *
* AS02/012 Henricus TTC G Groenendaal TTC A 00 - 00 *
* AS02/013 Bart Merksem TTC D St-Antonius A 00 - 00 *
* AS02/014 Borsbeek TTK E Tecemo I 00 - 00 *
* AS02/015 Zwijndrecht D Dam TTK A 00 - 00 *
* AS02/016 Schoten TTK C Rupel TTC F 00 - 00 *
* AS02/017 Orka TTK A Omni Vrembo A 00 - 00 *
* AS02/018 Orka TTK C Groenendaal TTC B 00 - 00 *
* AS02/019 Schoten TTK A Free Club A 00 - 00 *
* AS02/020 Bart Merksem TTC F Tecemo E 00 - 00 *
* AS02/021 Zwijndrecht B Dam TTK C 00 - 00 *
* AS02/022 Rupel TTC C Borsbeek TTK C 00 - 00 *
* AS02/023 Vorselaar B Nodo H 00 - 00 *
* AS02/024 Rupel TTC B Schoten TTK E 00 - 00 *
* AS02/025 Wuustwezel TTC C Tecemo H 00 - 00 *
* AS02/026 Nodo C Bart Merksem TTC A 00 - 00 *
* AS02/027 Pipoka TTC D AFP Antwerpen B 00 - 00 *
* AS02/028 Omni Vrembo C Pipoka TTC A 09 - 00 gu *
* AS02/029 Lierse TTK C Henricus TTC C 00 - 00 *
* AS02/030 Schoten TTK F Orka TTK G 00 - 00 *
* AS02/031 Dam TTK B St-Antonius H 00 - 00 *
* AS02/032 Pipoka TTC E Schilde TTK E 00 - 00 *
* * * * * *

 Voor afdelingen met rechstreekse uitschakeling, er is geen rangschikking.