* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Individueel (Afdeling) *
Percentage
Overwinning
Punten
***
*
* Individueel (Club) *
Percentage
Absolute punten
Relatieve punten
Belle
ELO punten
***
*
* Acties *
Afdrukken
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
Rangschikking per ELO-punten

  

* * * * * * *
* Plaats Naam Kl. Club Punten *
* 1 VITTA KILOMO A Killypong 2511 *
* 2 MERTENS LUK A Killypong 2470 *
* 3 VAN DEN SANDEN BENJAMIN A Nodo 2374 *
* 4 WAEGEMAN KEN A Hof Ter Burst 2344 *
* 5 AERENHOUTS TOM A AFP Antwerpen 2338 *
* 6 GIELEN KEN A Leugenberg 2255 *
* 7 ENGELEN TIM B0 Schoten 2238 *
* 8 TORFS YORDI B0 Orka 2205 *
* 9 VAN LAERE BART A Troelant 2194 *
* 10 BASTIAENS SIEMEN B0 Schoten 2187 *
* 11 VAN BEEK WIM B0 Tecemo 2183 *
* 12 VAN CAMP NICK B0 Killypong 2182 *
* 13 BARKER MITCHELL B2 Dilbeek TTC 2155 *
* 14 HENDRICKX LAURENT B2 St. Georges 2151 *
* 15 VERBEECK MAARTEN B0 Heikant 2145 *
* 15 TAYLOR JONATHAN B2 Dilbeek TTC 2145 *
* 17 SOIN THOMAS B0 Erpe-Mere 2116 *
* 18 MENTENS MICHEL B0 New Pw Diest 2095 *
* 19 DEPREZ PETER B0 Leugenberg 2094 *
* 20 VAN BAEKEL PETER B0 Balder 2083 *
* 21 JANSSENS ALEC B2 Rupel 2082 *
* 22 VAN OPSTAL STEVE B0 Leugenberg 2067 *
* 23 JANSSENS ETIENNE B0 Killypong 2066 *
* 24 MARCOEN JOHAN B0 New Pw Diest 2063 *
* 25 SPAEPEN ANTON B0 New Pw Diest 2059 *
* 26 SAEY RIK B2 Zele 2053 *
* 27 VAN DEN BROECK DOMINIQUE B0 Balder 2048 *
* 28 VEESTRAETEN JODY B2 Merksplas 2041 *
* 29 VAN RENTERGHEM WOUTER B2 Schoten 2038 *
* 30 TEMPELS KOEN B2 Leugenberg 2028 *
* 31 SCHEVENELS KOEN B2 Tecemo 2027 *
* 32 WAUTERS TIM B0 Nova 2025 *
* 33 HUYSKENS JOERI B0 Balder 2018 *
* 34 VYNCKE BRECHT B0 St.-Pauwels 2017 *
* 35 DE KEGEL YANNICK B2 Dynamica 2014 *
* 36 MAES JORIK B0 Okapi Beveren 1996 *
* 37 LOOS JOHAN B2 Schoten 1994 *
* 38 VAN OOSTVELDT SVEN B2 Tecemo 1979 *
* 39 STERKENS JORDY B0 Nodo 1961 *
* 39 COLPAERT TOM B2 AFP Antwerpen 1961 *
* 39 MAESEN JOOS B0 New Pw Diest 1961 *
* 42 DAMMANS KAREL B6 St. Veroon 1951 *
* 43 KIRALY TAMAS B4 Euroclub 1948 *
* 44 DECKMYN FILIP B6 St. Veroon 1934 *
* 45 VAN DEN NIEUWENHOF BART B2 Okapi Beveren 1927 *
* 46 VANDERHAEGHEN TOM B0 Zele 1920 *
* 47 HEIRMAN KEVIN B4 Nodo 1919 *
* 48 SCHITTEKAT WILLIAM B4 AFP Antwerpen 1917 *
* 49 QUIRYNEN BRENN B4 Orka 1908 *
* 50 DEVOLDER BRYAN B2 Schoten 1898 *
* 51 BENSCH NIGEL B4 Leugenberg 1886 *
* 52 DE VLEESCHOUWER THOMAS B4 Rupel 1883 *
* 53 PAUWELS ARAM B2 Pipoka 1881 *
* 54 JANSSEN WIM B2 Balder 1875 *
* 55 VAN DAMME MATHIEU B2 Zele 1873 *
* 56 ZWAENEPOEL LUC B4 Nodo 1866 *
* 57 VAN DE PUTTE MICHAEL B4 Tecemo 1860 *
* 58 GLASS SACHA B4 New Pw Diest 1856 *
* 59 STAES GLEN B6 Merksplas 1852 *
* 60 GEERTS SANDER B6 Merksplas 1849 *
* 61 VAN HOYWEGHEN FREDERIK B4 St.-Pauwels 1837 *
* 61 VAN PEE AARON B6 St. Veroon 1837 *
* 63 PRAVDA ONDREJ C0 Euroclub 1836 *
* 64 VAN DUPPEN NICK B4 AFP Antwerpen 1834 *
* 65 VAN EETVELDT GIE B4 Balder 1833 *
* 66 STERKENS KEVIN B6 Nodo 1829 *
* 67 ROOMS DAMIEN B6 St. Georges 1828 *
* 68 VRANCKX PHILIPPE B4 Groenendaal 1827 *
* 69 MORTELMANS SIMON B4 Tecemo 1822 *
* 69 QUAGLIA SANDRO B4 Tecemo 1822 *
* 71 VAN DE VELDE IVO B4 Schoten 1821 *
* 72 SNELLINCKX STEFAN B4 St.-Pauwels 1820 *
* 73 BRONDSEMA YORAN C0 VTB 1814 *
* 73 DEDRIE WOUT B6 Schoten 1814 *
* 75 PEETERS VICTOR B4 Rupel 1809 *
* 75 NETTEN BODHI B4 Schoten 1809 *
* 77 VERSCHUREN LIAM B4 Stekene 1804 *
* 78 ROGIERS INDY B4 Leugenberg 1801 *
* 79 D'HOLLANDER DANNY B6 Lansweeper Hamme 1795 *
* 80 MEERSCHAUT GUY B6 St.-Pauwels 1793 *
* 81 DE SCHOESITTER PIERRE B4 Dynamica 1785 *
* 82 LEBBE JAN B4 Lintse 1783 *
* 83 HEIRBAUT GEOFFREY B6 Rupel 1782 *
* 84 DE COCK GUIDO B6 Rupel 1779 *
* 85 PIJL GEOFFREY B4 Kruibeke 1778 *
* 86 JANSSENS DIRK B6 New Pw Diest 1777 *
* 87 SQUINQUEL DAVID B6 St. Georges 1772 *
* 88 VAN NIEUWENHUYSEN TONY B6 New Pw Diest 1770 *
* 89 VAN HEURCK PATRICK B6 Killypong 1761 *
* 89 VAN POEYER PATRICK C2 Tijl Grimbergen 1761 *
* 91 VAN BERGEN BJORN B6 Wuustwezel 1758 *
* 92 JANSSENS CHRISTOPHE B4 Rupel 1757 *
* 93 NEYT STEFAN B6 Zele 1753 *
* 94 OP DE BEECK BEN B6 Lintse 1752 *
* 95 DE BRUYN BEN B6 Henricus 1751 *
* 96 VERMEULEN DANNY B6 Lokomotiv 1749 *
* 97 KLOMP THEO C0 St.-Pauwels 1747 *
* 98 VAN DEUN THOMAS B6 Borsbeek 1741 *
* 98 SUY JEFFREY B6 St.-Pauwels 1741 *
* 100 VOET TOMMY B6 Virtus 1740 *
*  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  [Volgende]  *
* * * * * * *
Aantal geklasseerde spelers : 1559
Opmerking: om in deze rangschikking te worden opgenomen, moet de speler tenminste 24 individuele ontmoetingen in de laatste 12 maanden hebben gespeeld.