* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Individueel (Afdeling) *
Per percent
Per overwinning
Per punten
***
*
* Individueel (Club) *
Per percent
Per absolute punten
Per relatieve punten
Per belle
Per ELO-punten
***
*
* Acties *
Afdrukken
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
ERE - Oost-Vlaanderen - Senioren
Seizoen 2017-2018

*
  
*
*
*

Vorige
Week 
Volgende

Individuele rangschikking per punten

* * * * * * * * * *
* Pl. Naam Kl. Club Ov. Ver. Sets Punten *
* 1 THOMAS SOIN B0 Erpe-Mere A 14 0 42 - 9 61 *
* 2 BART VAN DEN NIEUWENHOF B4 Okapi Beveren A 12 3 40 - 14 59 *
* 3 TOM VANDERHAEGHEN B0 Zele A 13 2 43 - 17 58 *
* 4 JORN HEYVAERT B4 Erembodegem A 10 5 36 - 18 53 *
* 5 PAUL HOFFELINCK B6 Aaigem A 11 3 37 - 19 49 *
* 6 YANNICK DE KEGEL B4 Dynamica A 9 2 29 - 11 42 *
* 7 MATHIEU VAN DAMME B4 Zele A 9 3 31 - 18 40 *
* 8 IVO ARIJS C0 Aaigem A 8 4 27 - 17 38 *
* 9 PIERRE DE SCHOESITTER B4 Dynamica A 8 6 30 - 27 37 *
* 10 VICK VANHOUTTE C0 Waregem TTC A 6 4 25 - 17 32 *
* 11 LAURENS NEERINCKX C2 Erpe-Mere A 5 9 22 - 28 31 *
* 12 FREDERIK VAN HOYWEGHEN B6 St.-Pauwels A 6 2 21 - 11 28 *
* 13 STEFAN NEYT B4 Zele A 6 6 22 - 25 27 *
* 14 ROBBE VERVAEKE B0 Waregem TTC A 6 0 18 - 4 26 *
* 15 NICO VAN DE PUTTE C0 Erpe-Mere A 4 3 18 - 10 25 *
* 16 JORIK MAES B0 Okapi Beveren A 6 1 20 - 11 24 *
* 17 GUIDO VAN DUREN B4 Aaigem A 5 2 16 - 8 24 *
* 18 GUNTHER MAES B6 Okapi Beveren A 3 10 20 - 32 24 *
* 19 GEOFFREY PIJL B2 Kruibeke A 5 5 19 - 21 23 *
* 20 PATRICK DE DEYN C4 Erembodegem A 3 12 17 - 37 22 *
* 21 WOUTER VAN SCHANDEVIJL C2 Erembodegem A 4 10 17 - 34 21 *
* 22 STEFAN SNELLINCKX B4 St.-Pauwels A 5 2 15 - 12 19 *
* 23 MATTHIAS BAELE B6 Dynamica A 4 1 12 - 6 17 *
* 24 TOM VAN DEN BROECK B4 St.-Pauwels A 3 4 13 - 14 17 *
* 25 ARNE VANHAERENTS B2 Waregem TTC A 3 2 12 - 7 17 *
* 26 ARNE DE KETELBUTTER C6 Erpe-Mere A 3 7 11 - 21 17 *
* 27 MIKE DE CLIPPEL C4 Aaigem A 2 8 14 - 25 17 *
* 28 SANDER TEMMERMAN B4 Kruibeke A 3 4 13 - 15 16 *
* 29 JEFFREY SUY B6 St.-Pauwels A 2 6 14 - 20 16 *
* 30 GUY MEERSCHAUT B4 St.-Pauwels A 3 3 11 - 12 14 *
* 31 RIK SAEY B2 Zele A 3 0 9 - 1 14 *
* 32 FILIP VAN ASSCHE B6 Dynamica A 2 6 10 - 19 13 *
* 33 BRECHT VYNCKE B0 St.-Pauwels A 3 1 10 - 7 12 *
* 34 ELI EECKELAERT A Kruibeke A 3 0 9 - 4 11 *
* 35 ROBIN SIMAL B0 Zele A 2 1 7 - 3 11 *
* 36 PASCAL DE VOS C2 Aaigem A 1 4 8 - 12 10 *
* 37 NICK HEUTEN C4 Kruibeke A 2 4 7 - 14 9 *
* 38 GIANNI DECOCK A Waregem TTC A 2 0 6 - 1 9 *
* 39 STIJN VAN RAEMDONCK C0 Okapi Beveren A 1 2 6 - 6 8 *
* 40 DIRK DE SMEDT C2 Erembodegem A 1 2 5 - 6 7 *
* 41 BRECHT ROOSE D2 Waregem TTC A 1 4 4 - 12 6 *
* 42 BO VERBRUGGHE B2 Waregem TTC A 1 1 4 - 4 5 *
* 42 STEVEN VEHENT C2 Zele A 1 1 4 - 4 5 *
* 44 TIM WINDELS C6 Waregem TTC A 1 2 4 - 7 5 *
* 45 ANDY DE STAELEN B6 Dynamica A 1 0 3 - 0 5 *
* 46 MARIO TRAPPERS C6 Okapi Beveren A 1 1 3 - 3 5 *
* 47 ROBIN DE BOOM B6 St.-Pauwels A 1 2 4 - 8 4 *
* 48 KURT BEGHYN B6 St.-Pauwels A 1 0 3 - 1 4 *
* 49 BJORN ANNECOUR C2 Dynamica A 1 0 3 - 2 3 *
* 50 FREDERIK VINCENT C6 Zele A 0 1 2 - 3 2 *
* 51 THEO KLOMP B6 St.-Pauwels A 0 2 2 - 6 2 *
* 52 RUTGER LAZOU C0 Waregem TTC A 0 1 1 - 3 1 *
* 52 JAN VANDENBUSSCHE D4 Okapi Beveren A 0 1 1 - 3 1 *
* 52 DAAN DE MULDER E0 Erpe-Mere A 0 1 1 - 3 1 *
* 52 RONNY DE BOOM C2 St.-Pauwels A 0 1 1 - 3 1 *
* 56 BART ROSIERS D0 Okapi Beveren A 0 1 0 - 3 0 *
* 56 JONAS DE BOCK E4 Okapi Beveren A 0 1 0 - 3 0 *
* 56 WIM BOEYKENS D2 Kruibeke A 0 1 0 - 3 0 *
* 56 DIMITRI DE GEYNDT E0 Erpe-Mere A 0 1 0 - 3 0 *
* 56 MARTIJN HENDRICKX NG Erembodegem A 0 1 0 - 3 0 *
* 56 HERMAN STINDERS D2 Kruibeke A 0 1 0 - 3 0 *
* 62 TOM DE CLERCQ C6 Okapi Beveren A 0 2 0 - 6 0 *
* 62 ELKE VAN STRYDONCK D6 Kruibeke A 0 2 0 - 6 0 *
* * * * * * * * * *
Laatste update van de resultaten : 2018-05-21 16:44:34
*