* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
*Laatste nieuws*
* * *
*
16-02-2019 00:00 door YVES HERSSENS
*
*
01-02-2019 00:00 door PHILIPPE RONGÉ

Beker van Antwerpen Senioren

De trekking van de 1/8 finales staat online.

De wedstrijden worden gespeeld tussen maandag 25/2 en vrijdag 1/3.

Succes aan alle ploegen !!
*
*
25-01-2019 00:00 door YVES HERSSENS

Bereikbaarheid Lokaal Schoten

Vanaf maandag 4 februari starten er voorbereidende werken voor de afbraak (en heropbouw) van de Hoogmolenbrug.  Deze brug over het Albertkanaal vormt  de invalsweg naar Schoten voor wie van Deurne (of rondpunt Wommelgem) komt.  De rijrichting naar Schoten wordt dan afgesloten, rijrichting Deurne blijft open.  Deze werken zouden tot en met dinsdag 19 maart duren.

Er is een omleiding voorzien langs de "Brug van de Azijn" en Merksem.  Er kan ook omgereden worden langs de brug van de Houtlaan, en verder via 's Gravenwezel (langs Vogelzang) of Wijnegem (en terug via de kanaaldijk). 

Diegenen die via de autosnelweg komen rijden beter door richting Breda, en nemen de afrit Schoten-Brasschaat-Kapellen, om dan via de Horstebaan (Carrefour) Schoten te bereiken.

*
*
21-01-2019 00:00 door BENJAMIN VAN DEN SANDEN

Beker van Antwerpen Jeugd (1/8e en 1/4e finales)

De trekking van de 1/8e finale van de Beker van Antwerpen Jeugd staat online.

De matchen worden op zaterdag 27/04/2019 om 9u30 gespeeld in het lokaal van TTC BRASGATA.

Na afloop van de 1/8e finales worden ook de kwartfinales gespeeld. Daarvoor zal ter plaatse geloot worden.

Succes aan alle ploegen!

*
* * *
Alle
*Zoekmachine*
* * *
*
*
* * *
*Wedstrijden van deze week (11/02/2019 -> 17/02/2019)*
* * * * * * * *
* Wedstrijd Cat. Datum Thuis Bezoekers Score *
* 18005 Senioren Do 14-02-19/20:00 Rupel A AFP Antwerpen A 6-4  *
* 18015 Senioren Di 12-02-19/20:00 K.B.T.S. A AFP Antwerpen B 10-0 *
* Ma7/014 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen B Turnhout A 2-3 *
* Ma7/012 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen B Nodo A 0-5 *
* Ma7/002 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen B Schoten C 0-5 *
* Ma7/015 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 St-Antonius B (af) AFP Antwerpen B 0-0 *
* Ma7/013 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 Rupel E AFP Antwerpen B 4-1 *
* Ma7/007 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 Lintse A AFP Antwerpen B 2-3 *
* Ho21/004 Bekers Poule Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen A Henricus A 0-5 *
* Ho21/010 Bekers Poule Za 16-02-19/20:00 Rijkevorsel B AFP Antwerpen A 3-2  *
* Ho21/007 Bekers Poule Za 16-02-19/20:00 Whiff's A AFP Antwerpen A 5-0 *
* Ho21/009 Bekers Poule Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen A Rupel B 1-4 *
* * * * * * * *
*Vorige wedstrijden (03/02/2019 -> 10/02/2019)*
* * * * * * * *
* Wedstrijd Cat. Datum Thuis Bezoekers Score *
* 17000 Senioren Wo 06-02-19/20:00 AFP Antwerpen A New Pw Diest B 7-3 *
* 17010 Senioren Wo 06-02-19/20:00 AFP Antwerpen B New Pw Diest C 4-6 *
* * * * * * * *
*Volgende wedstrijden (18/02/2019 -> 23/02/2019)*
* * * * * * * *
* Wedstrijd Cat. Datum Thuis Bezoekers Score *
* 19001 Senioren Wo 20-02-19/20:00 AFP Antwerpen A Nodo A 0-0 *
* 19011 Senioren Wo 20-02-19/20:00 AFP Antwerpen B Nodo B 0-0 *
* * * * * * * *
*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * * * * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  17-02 15:36  RONGÉ PHILIPPE Afd. 1A Play-offs - Antwerpen - Jeugd + 16363 *
*  17-02 15:02  PILLENS LIEVE Afd. 1A Play-offs - Antwerpen - Jeugd + 16363 *
*  17-02 14:39  PILLENS LIEVE Afd. 1A Play-offs - Antwerpen - Jeugd + 16363 *
*  17-02 11:44  RONGÉ PHILIPPE Afd. 9A - Antwerpen - Senioren 18140 *
*  17-02 11:19  RONGÉ PHILIPPE Afd. 6A - Antwerpen - Senioren 18082 *
*  17-02 09:20  HOBERGER WENDY Afd. 12 - Antwerpen - Senioren 18195 *
*  17-02 07:38  DOLFEYN VEERLE Ere - Antwerpen - Senioren 18001 *
*  16-02 21:56  VAN DEN HOOFF ELISE Afd. 4 Play-offs - Antwerpen - Jeugd + 16411 *
*  16-02 20:14  BREESCH JO Afd. 2 Play-offs - Antwerpen - Jeugd + 16383 *
*  16-02 15:50  EYCKMANS ERIC Afd. 5 Play-offs - Antwerpen - Jeugd + 16422 *
*  16-02 15:48  EYCKMANS ERIC Afd. 3A Play-offs - Antwerpen - Jeugd + 16392 *
* * * * * *
*Resultaten
Per Ploeg
*
* * * *
* Ploeg A  Ere Antwerpen *
* Ploeg B Antwerpen *
* Ploeg A 5 Masters 5 Antwerpen *
* Ploeg B 7 Masters 7 Antwerpen *
* Ploeg A 1 Hollogne 2 Antwerpen *
* * * *
*Online tornooi inschrijving*
* * * * * *
* Datum Tornooi Niveau Inschr. *
* 24-02-2019 Masters Schoten Federaal * *
* 24-02-2019 Federaal Jeugd Okapi Beveren Federaal * *
* 10-03-2019 Provinciaal Enkel Oost-Vlaanderen Oost-Vlaanderen * *
* 17-03-2019 Federaal Jeugd Dilbeek Federaal * *
* 17-03-2019 Provinciaal Masters Antwerpen Antwerpen * *
* 17-03-2019 PK Masters Vl-Br & BHG - TTC Dilbeek Schepdaal Vl.-Brabant & BHG * *
* * * * * *
+ Zie alle tornooien
! Opschieten! Inschrijvingen worden binnenkort gesloten...
* * *
* *
* * *
*Een paar cijfers*
* * * *
* Huidig seizoen: 2018-2019 *
* Aantal actieve clubs: 55 *
* Aantal afdelingen: 58 *
* Aantal interclub wedstrijden: 2566 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 2894 *
* Aantal individuele resultaten: 24116 *
* Aantal actieve spelers: 1639 *
* * * *
*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* Individuele resultaten - Heren *
* Individuele resultaten - Dames *
* * Afdruk van de weekresultaten *
* * *
*Favoriete club*
* * * *
* 1339 - AFP Antwerpen  Wijzigen *
* * * *