* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
*Laatste nieuws*
* * *
*
12-02-2019 00:00 door JOHAN DE KONINCK
Beker Jean Heylenbosch:

BJH 04/008 H2-A1 MA 18/02  DILBEEK C-DILBEEK A 

 

Speeldag 5: van 26/02 tot 07/03/2019: alles om 20u00


BJH 05/001 DI   26/02 DILBEEK C of A - DILBEEK B

BJH 05/002 WO 06/03 MULTTIC A - VTB C in Hurricane Wemmel

BJH 05/003 MA  25/02 MOLLEM A - ST. GEORGES B

BJH 05/004 DO 28/02 TERNAT A   - ST. VEROON F 

 

Speeldag 6: van 26/03 tot 28/03/2019:

 

BJH 06/001 WINNAAR BJH 05/004-WINNAAR BJH 05/002

BJH 06/002 WINNAAR BJH 05/003-WINNAAR BJH 05/001

 

Speeldag 7: FINALE: dinsdag 23/04/2019 in St. Georges:

 

BJH 07/001 WINNAAR BJH 06/002-WINNAAR BJH 06/001

*
*
26-01-2019 00:00 door JOHAN DE KONINCK

Inschrijven kan voor volgende kampioenschappen via TT-online:

17/02: PK NG en Geklasseerden in Hurricane Wemmel (inschrijven tot en met 14/02)

17/03: PK Masters in lokaal Dilbeek te Schepdaal (tegelijk met de laatste manche van het Jeugdcriterium)

28/04: PK Dubbel in lokaal Ternat

*
* * *
Alle
*Zoekmachine*
* * *
*
*
* * *
*Wedstrijden van deze week (11/02/2019 -> 17/02/2019)*
* * * * * * * *
* Wedstrijd Cat. Datum Thuis Bezoekers Score *
* 18005 Senioren Do 14-02-19/20:00 Rupel A AFP Antwerpen A 6-4  *
* 18015 Senioren Di 12-02-19/20:00 K.B.T.S. A AFP Antwerpen B 10-0 *
* Ma7/013 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 Rupel E AFP Antwerpen B 4-1 *
* Ma7/007 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 Lintse A AFP Antwerpen B 2-3 *
* Ma7/014 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen B Turnhout A 2-3 *
* Ma7/012 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen B Nodo A 0-5 *
* Ma7/002 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen B Schoten C 0-5 *
* Ma7/015 Masters (poule) Za 16-02-19/20:00 St-Antonius B (af) AFP Antwerpen B 0-0 *
* Ho21/009 Bekers Poule Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen A Rupel B 1-4 *
* Ho21/004 Bekers Poule Za 16-02-19/20:00 AFP Antwerpen A Henricus A 0-5 *
* Ho21/010 Bekers Poule Za 16-02-19/20:00 Rijkevorsel B AFP Antwerpen A 3-2  *
* Ho21/007 Bekers Poule Za 16-02-19/20:00 Whiff's A AFP Antwerpen A 5-0 *
* * * * * * * *
*Vorige wedstrijden (03/02/2019 -> 10/02/2019)*
* * * * * * * *
* Wedstrijd Cat. Datum Thuis Bezoekers Score *
* 17000 Senioren Wo 06-02-19/20:00 AFP Antwerpen A New Pw Diest B 7-3 *
* 17010 Senioren Wo 06-02-19/20:00 AFP Antwerpen B New Pw Diest C 4-6 *
* * * * * * * *
*Volgende wedstrijden (18/02/2019 -> 23/02/2019)*
* * * * * * * *
* Wedstrijd Cat. Datum Thuis Bezoekers Score *
* 19001 Senioren Wo 20-02-19/20:00 AFP Antwerpen A Nodo A 0-0 *
* 19011 Senioren Wo 20-02-19/20:00 AFP Antwerpen B Nodo B 0-0 *
* * * * * * * *
*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * * * * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  15-02 10:20  DE KONINCK JOHAN Afd. 2 (max 23 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/010 *
*  15-02 09:04  LUYPAERT DANIEL Afd. 2 (max 23 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/012 *
*  15-02 08:09  STEVENS LUC Afd. 2 (max 23 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/010 *
*  14-02 23:30  CARETTE PHILIPPE Afd. 4 (max 9 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/018 *
*  14-02 07:48  DE KONINCK JOHAN Afd. 2 (max 23 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 12/012 *
*  14-02 05:32  MANGELSCHOTS MARC Afd. 2 (max 23 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 12/012 *
*  14-02 00:49  THIELEMANS ALBERT Afd. 3 (max 14 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/013 *
*  14-02 00:45  THIELEMANS ALBERT Afd. 1 (min 20 - max 34 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/005 *
*  13-02 20:46  BAGARE IGOR Afd. 2 (max 23 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/009 *
*  13-02 20:42  BAGARE IGOR ERE-AFDELING (min 32 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/001 *
*  13-02 19:27  DE KONINCK JOHAN Afd. 4 (max 9 ptn.) - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 11/017 *
* * * * * *
*Resultaten
Per Ploeg
*
* * * *
* Ploeg A  Ere Antwerpen *
* Ploeg B Antwerpen *
* Ploeg A 5 Masters 5 Antwerpen *
* Ploeg B 7 Masters 7 Antwerpen *
* Ploeg A 1 Hollogne 2 Antwerpen *
* * * *
*Online tornooi inschrijving*
* * * * * *
* Datum Tornooi Niveau Inschr. *
* 24-02-2019 Masters Schoten Federaal * *
* 24-02-2019 Federaal Jeugd Okapi Beveren Federaal * *
* 10-03-2019 Provinciaal Enkel Oost-Vlaanderen Oost-Vlaanderen * *
* 17-03-2019 Federaal Jeugd Dilbeek Federaal * *
* 17-03-2019 Provinciaal Masters Antwerpen Antwerpen * *
* 17-03-2019 PK Masters Vl-Br & BHG - TTC Dilbeek Schepdaal Vl.-Brabant & BHG * *
* * * * * *
+ Zie alle tornooien
! Opschieten! Inschrijvingen worden binnenkort gesloten...
* * *
* *
* * *
*Een paar cijfers*
* * * *
* Huidig seizoen: 2018-2019 *
* Aantal actieve clubs: 14 *
* Aantal afdelingen: 15 *
* Aantal interclub wedstrijden: 311 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 335 *
* Aantal individuele resultaten: 2757 *
* Aantal actieve spelers: 264 *
* * * *
*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* Individuele resultaten - Heren *
* Individuele resultaten - Dames *
* * Afdruk van de weekresultaten *
* * *
*Favoriete club*
* * * *
* 1339 - AFP Antwerpen  Wijzigen *
* * * *