* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
*Laatste nieuws*
* * *
*
17-11-2017 00:00 door JOHAN DE KONINCK
Maximum ploegwaarde voor de terugronde (vanaf 20/11/2017 in voege):
EREAFDELING
46 ST. GEORGES A
44 ST. VEROON A
38 ST. VEROON B
41 DILBEEK A
44 VTB A
32 DILBEEK B
40 JACHTHOORN A
43 EUROCLUB A

1ste AFDELING
32 ST. VEROON C
27 BEERSEL A
27 MOLLEM A
32 ST. GEORGES B
33 VTB B
30 EUROCLUB B
28 VTB C
30 TIJL A *
* medisch attest

2de AFDELING
23 ESSENBEEK A
20 TERNAT A
18 MOLLEM B
22 EUROCLUB C
19 BEERSEL B
17 DILBEEK C
23 JACHTHOORN B
18 VTB D
23 ST. VEROON D

3de AFDELING
16 EUROCLUB D
16 ST. VEROON E
13 TERNAT B
11 ST. GEORGES C
15 JACHTHOORN C
16 TIJL B
9 DILBEEK D
13 MULTTIC A
13 VTB E - (boven)

4de AFDELING
8 MOLLEM C
7 VTB G - (boven)
4 MULTTIC B
10 TERNAT C
9 TIJL C
11 ST. VEROON F
8 EUROCLUB E
9 VTB F

*
*
27-10-2017 00:00 door JOHAN DE KONINCK
Beker Jean Heylenbosch 1ste ronde
* BJH01/001 Di 19-12-17 / 20:00 St. Georges B - St. Veroon B *
* BJH01/002 Di 19-12-17 / 20:00 Dilbeek TTC B - St. Veroon C *
* BJH01/003 Di 19-12-17 / 20:15 VTB A - TTG Mollem A *
* BJH01/004 Di 19-12-17 / 19:45 TTG Mollem C - St. Georges C *
* BJH01/005 Di 19-12-17 / 20:00 St. Veroon E - Smash Ternat A *
* BJH01/006 Di 19-12-17 / 20:00 St. Veroon D - VTB B *
* BJH01/007 Di 19-12-17 / 20:00 Dilbeek TTC A - St. Veroon A *
* BJH01/008 Di 19-12-17 / 19:45 TTG Mollem B - St. Georges A *

*
* * *
Alle
*Zoekmachine*
* * *
*
*
* * *
*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * * * * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  23-11 00:12  SMETS PHILIPPE Reeks F SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/017 *
*  22-11 23:53  CALCOEN TIM Reeks H SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/024 *
*  22-11 23:46  THIELEMANS ALBERT Reeks G SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/021 *
*  22-11 21:51  VANDERHAEGEN BAVO Reeks G SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/019 *
*  22-11 17:57  DE KONINCK JOHAN Reeks G SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/019 *
*  22-11 16:39  VANDERHAEGEN BAVO Reeks C SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/008 *
*  22-11 16:38  VANDERHAEGEN BAVO Reeks G SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/019 *
*  22-11 16:37  VANDERHAEGEN BAVO Reeks H SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/023 *
*  22-11 15:43  REBELO MARTINHO ANTONIO Reeks A SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/003 *
*  22-11 15:40  REBELO MARTINHO ANTONIO Reeks F SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/016 *
*  22-11 15:39  REBELO MARTINHO ANTONIO Reeks B SPORTABEKER POULE - Vl.-Brabant & BHG - Senioren SB01/005 *
* * * * * *
*Vorige wedstrijden (12/11/2017 -> 23/11/2017)*
* * * * * * * *
* Wedstrijd Cat. Datum Thuis Bezoekers Score *
* 08006 Senioren Wo 15-11-17/20:00 AFP Antwerpen A Leugenberg A 1-9 *
* 08026 Senioren Wo 15-11-17/20:00 AFP Antwerpen B Merksplas A 6-4 *
* 08076 Senioren Wo 15-11-17/20:00 AFP Antwerpen C Nodo D 6-4 *
* 09022 Senioren Wo 22-11-17/20:00 Wuustwezel A AFP Antwerpen B 5-5 *
* 09072 Senioren Ma 20-11-17/20:00 Balder C AFP Antwerpen C 2-8 *
* * * * * * * *
*Volgende wedstrijden (23/11/2017 -> 02/12/2017)*
* * * * * * * *
* Wedstrijd Cat. Datum Thuis Bezoekers Score *
* 10005 Senioren - AFP Antwerpen A Vrij   *
* 10025 Senioren - AFP Antwerpen B Vrij   *
* 10075 Senioren Wo 29-11-17/20:00 AFP Antwerpen C Lintse C 0-0 *
* * * * * * * *
*Resultaten
Per Ploeg
*
* * * *
* Ploeg A  Ere Antwerpen *
* Ploeg B Antwerpen *
* Ploeg C 5B Antwerpen *
* Ploeg A  Beker van Antwerpen Senioren Antwerpen *
* Ploeg B  Beker van Antwerpen Senioren Antwerpen *
* Ploeg C  Beker van Antwerpen Senioren Antwerpen *
* Ploeg A  Hollogne Hogere 1 Antwerpen *
* Ploeg A  Hollogne Lagere 2 Antwerpen *
* * * *
*Online tornooi inschrijving*
* * * * * *
* Datum Tornooi Niveau Inschr. *
* 03-12-2017 Masters Nodo Federaal * *
* 17-12-2017 Prov Masters Oost-Vlaanderen Oost-Vlaanderen * *
* 13-01-2018 Groot Tornooi van St. Veroon Vl.-Brabant & BHG * *
* 21-01-2018 Masters Tecemo Federaal * *
* 27-01-2018 Provinciaal Jeugd Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 28-01-2018 Memorial Willy De Beleyr Oost-Vlaanderen * *
* 28-01-2018 Omni Vrembo Federaal * *
* 04-02-2018 Okapi Beveren (Jeugd 3) Oost-Vlaanderen * *
* 04-02-2018 Jeugdcup Pipoka Antwerpen * *
* 18-02-2018 Memorial Fran├žois Present (Masters) Oost-Vlaanderen * *
* 25-02-2018 Beerse Federaal * *
* 04-03-2018 Provinciaal Enkel Antwerpen Antwerpen * *
* 04-03-2018 Provinciaal Enkel Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 11-03-2018 Masters Pipoka Federaal * *
* 18-03-2018 Tecemo Federaal * *
* 25-03-2018 Provinciaal Masters Antwerpen Antwerpen * *
* 25-03-2018 Provinciaal Masters Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 22-04-2018 Provinciaal Dubbel Antwerpen Antwerpen * *
* 22-04-2018 Provinciaal Dubbel Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* * * * * *
 Opschieten! Inschrijvingen worden binnenkort gesloten...
*Een paar cijfers*
* * * *
* Huidig seizoen: 2017-2018 *
* Aantal actieve clubs: 91 *
* Aantal afdelingen: 82 *
* Aantal interclub wedstrijden: 170 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 2271 *
* Aantal individuele resultaten: 1658 *
* Aantal actieve spelers: 283 *
* * * *
*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* Individuele resultaten - Heren *
* Individuele resultaten - Dames *
* * Afdruk van de weekresultaten *
* * *
*Favoriete club*
* * * *
* 1339 - AFP Antwerpen  Wijzigen *
* * * *