* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Individueel (Afdeling) *
Percentage
Overwinning
***
*
* Individueel (Club) *
Percentage
Absolute punten
Relatieve punten
Belle
ELO punten
***
*
* Acties *
Afdrukken
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
Rangschikking per ELO-punten

  

* * * * * * *
* Plaats Naam Kl. Club Punten *
* 1 VITTA KILOMO A Killypong 2650 *
* 2 MERTENS LUK A Killypong 2592 *
* 3 VOETS WILLEM A AFP Antwerpen 2557 *
* 4 WAEGEMAN KEN A Hof Ter Burst 2533 *
* 5 GIELEN KEN A Leugenberg 2496 *
* 6 SKUCAS MATAS A Killypong 2444 *
* 7 VAN DEN SANDEN BENJAMIN A Nodo 2432 *
* 8 NIJS PETER A Lede 2415 *
* 9 MEURANT JULIEN A Dilbeek TTC 2371 *
* 10 AERENHOUTS TOM A AFP Antwerpen 2368 *
* 11 VAN LAERE BART A Troelant 2366 *
* 12 VAN CAMP NICK B0 Killypong 2328 *
* 13 BASTIAENS SIEMEN B0 Schoten 2306 *
* 14 NEIRINCK BJORN A St.-Pauwels 2300 *
* 15 SPAEPEN ANTON B0 New Pw Diest 2296 *
* 15 VAN BEEK WIM B0 Tecemo 2296 *
* 17 VYNCKE BRECHT B0 St.-Pauwels 2279 *
* 18 TORFS YORDI B0 Orka 2276 *
* 19 TAYLOR JONATHAN B2 Dilbeek TTC 2266 *
* 20 VEESTRAETEN JODY B2 Merksplas 2246 *
* 21 JANSSENS ETIENNE B0 Killypong 2245 *
* 22 ENGELEN TIM B0 Schoten 2223 *
* 22 MENTENS MICHEL B0 New Pw Diest 2223 *
* 24 MAESEN JOOS B0 New Pw Diest 2222 *
* 25 MOENS JORDI B2 Nodo 2216 *
* 26 MARCOEN JOHAN B0 New Pw Diest 2206 *
* 27 VERBEECK MAARTEN B0 Heikant 2205 *
* 28 BARKER MITCHELL B2 Dilbeek TTC 2203 *
* 29 VAN DEN BROECK DOMINIQUE B0 Balder 2200 *
* 30 SOIN THOMAS B0 Erpe-Mere 2199 *
* 31 HENDRICKX LAURENT B2 St. Georges 2197 *
* 32 VAN BAEKEL PETER B0 Balder 2177 *
* 33 WAUTERS TIM B0 Nova 2169 *
* 33 HUYSKENS JOERI B0 Balder 2169 *
* 35 DEPREZ PETER B0 Leugenberg 2122 *
* 36 STERKENS JORDY B0 Nodo 2120 *
* 37 SCHEVENELS KOEN B2 Tecemo 2114 *
* 37 VAN DEN NIEUWENHOF BART B2 Okapi Beveren 2114 *
* 39 DE KEGEL YANNICK B2 Dynamica 2107 *
* 40 VAN RENTERGHEM WOUTER B2 Schoten 2093 *
* 41 VAN OOSTVELDT SVEN B2 Tecemo 2088 *
* 42 ROTTHIER KORNEEL B2 New Pw Diest 2075 *
* 43 VANDERHAEGHEN TOM B0 Zele 2069 *
* 44 HEIRMAN KEVIN B4 Nodo 2066 *
* 45 JANSSENS ALEC B2 Rupel 2062 *
* 46 VAN OPSTAL STEVE B0 Leugenberg 2059 *
* 47 DE VLEESCHOUWER THOMAS B4 Rupel 2058 *
* 48 PAUWELS ARAM B2 Pipoka 2057 *
* 49 VAN PEE AARON B6 St. Veroon 2050 *
* 50 GEERTS SANDER B6 Merksplas 2049 *
* 51 COLPAERT TOM B2 AFP Antwerpen 2043 *
* 52 VAN DEN BROECK TOM B4 St.-Pauwels 2036 *
* 53 FOUBERT KEVIN B4 Bernardus 2035 *
* 54 VAN DEUN THOMAS B6 Borsbeek 2034 *
* 55 STAES GLEN B6 Merksplas 2028 *
* 56 MEEUSEN DANNY B6 St-Antonius 2024 *
* 57 HEREMANS SENNE B4 Nova 2023 *
* 58 LERMYTTE CHRISTOPHE B4 Teneramonda 2020 *
* 59 DAMMANS KAREL B6 St. Veroon 2015 *
* 60 TEMPELS KOEN B2 Leugenberg 2014 *
* 61 SANTINO ANDRE B4 New Pw Diest 2010 *
* 62 NEYT STEFAN B6 Zele 2009 *
* 63 ZWAENEPOEL LUC B4 Nodo 2007 *
* 64 ROGIERS INDY B4 Leugenberg 2004 *
* 65 VAN DUREN GUIDO B4 Aaigem 2001 *
* 65 BERTELMANN BERND B6 Euroclub 2001 *
* 67 DEVOLDER BRYAN B2 Schoten 1999 *
* 68 DE GROOF ROBIN B6 Rupel 1996 *
* 68 VAN DER AUWERA WIM B4 Balder 1996 *
* 70 VAN DAMME MATHIEU B2 Zele 1994 *
* 71 OP DE BEECK BEN B6 Lintse 1991 *
* 72 PEETERS VICTOR B4 Rupel 1990 *
* 73 SOMERS BRUNO B4 Lintse 1982 *
* 74 DE SCHUTTER JOHAN B4 AFP Antwerpen 1979 *
* 75 SCHITTEKAT WILLIAM B4 AFP Antwerpen 1971 *
* 75 MORTELMANS SIMON B4 Tecemo 1971 *
* 77 VAN DE VELDE IVO B4 Schoten 1970 *
* 78 SUY JEFFREY B6 St.-Pauwels 1969 *
* 79 LEBBE JAN B4 Lintse 1967 *
* 80 QUAGLIA SANDRO B4 Tecemo 1964 *
* 81 QUIRYNEN BRENN B4 Orka 1962 *
* 82 DEDRIE WOUT B6 Schoten 1961 *
* 83 VRANCKX PHILIPPE B4 Groenendaal 1959 *
* 83 DECKMYN FILIP B6 St. Veroon 1959 *
* 85 VAN DE PUTTE MICHAEL B4 Tecemo 1951 *
* 86 HERSSENS MARTIN C2 Tecemo 1944 *
* 87 JANSSEN WIM B2 Balder 1938 *
* 88 STERKENS KEVIN B6 Nodo 1936 *
* 89 DE CLERCQ TOM C0 Okapi Beveren 1933 *
* 90 BRAEKMANS ROBIN B6 Nodo 1931 *
* 91 VAN DEN BOSCH NICK C0 Henricus 1927 *
* 92 BAELUS DAVE B6 Killypong 1926 *
* 93 COOLS BART B4 Nodo 1924 *
* 94 D'HOLLANDER DANNY B6 Lansweeper Hamme 1921 *
* 95 SCHRAUWEN BERT B4 New Pw Diest 1918 *
* 95 VAN BAEKEL LAURA C2 Merksplas 1918 *
* 95 PYPE ALAIN B6 Tecemo 1918 *
* 98 DE COCK GUIDO B6 Rupel 1914 *
* 99 CLERX TIM B4 New Pw Diest 1913 *
* 100 VAN DUPPEN NICK B4 AFP Antwerpen 1912 *
*  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  [Volgende]  *
* * * * * * *
Aantal geklasseerde spelers : 1819
Opmerking: om in deze rangschikking te worden opgenomen, moet de speler tenminste 24 individuele ontmoetingen in de laatste 12 maanden hebben gespeeld.