* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Niveau *
Federaal
Antwerpen
Vl.-Brabant & BHG
Oost-Vlaanderen
***
*
* Individueel (Afdeling) *
Percentage
Overwinning
***
*
* Individueel (Club) *
Percentage
Absolute punten
Relatieve punten
Belle
ELO punten
***
*
* Acties *
Afdrukken
***
*
* Seizoen *
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
Rangschikking per ELO-punten

  

* * * * * * *
* Plaats Naam Kl. Club Punten *
* 1 VITTA KILOMO A Killypong 2641 *
* 2 HENKENS DAVID A New Pw Diest 2599 *
* 3 MERTENS LUK A Killypong 2572 *
* 4 WAEGEMAN KEN A Hof Ter Burst 2531 *
* 5 GIELEN KEN A Leugenberg 2464 *
* 6 VAN DEN SANDEN BENJAMIN A Nodo 2463 *
* 7 NIJS PETER A Lede 2415 *
* 8 AERENHOUTS TOM A AFP Antwerpen 2394 *
* 9 VAN LAERE BART A Troelant 2365 *
* 10 MENTENS MICHEL B0 New Pw Diest 2327 *
* 11 ENGELEN TIM B0 Schoten 2326 *
* 12 NEIRINCK BJORN A St.-Pauwels 2320 *
* 13 BASTIAENS SIEMEN B0 Schoten 2315 *
* 14 VAN CAMP NICK B0 Killypong 2303 *
* 15 JANSSENS ETIENNE B0 Killypong 2271 *
* 16 TORFS YORDI B0 Orka 2265 *
* 17 TAYLOR JONATHAN B2 Dilbeek TTC 2264 *
* 18 VAN BEEK WIM B0 Tecemo 2256 *
* 18 VYNCKE BRECHT B0 St.-Pauwels 2256 *
* 20 SPAEPEN ANTON B0 New Pw Diest 2246 *
* 21 BARKER MITCHELL B2 Dilbeek TTC 2245 *
* 22 VERBEECK MAARTEN B0 Heikant 2233 *
* 23 VEESTRAETEN JODY B2 Merksplas 2232 *
* 24 MARCOEN JOHAN B0 New Pw Diest 2228 *
* 25 DE PUYSSELAER MAICHEL B0 Stekene 2212 *
* 26 HENDRICKX LAURENT B2 St. Georges 2179 *
* 27 MAESEN JOOS B0 New Pw Diest 2173 *
* 28 SOIN THOMAS B0 Erpe-Mere 2165 *
* 29 VAN BAEKEL PETER B0 Balder 2161 *
* 30 HUYSKENS JOERI B0 Balder 2157 *
* 31 VAN DEN NIEUWENHOF BART B2 Okapi Beveren 2154 *
* 32 STERKENS JORDY B0 Nodo 2148 *
* 33 VAN DEN BROECK DOMINIQUE B0 Balder 2147 *
* 34 COLPAERT TOM B2 AFP Antwerpen 2146 *
* 35 JACOBS KOEN B2 Merksplas 2144 *
* 36 DEVOLDER BRYAN B2 Schoten 2134 *
* 36 LOOS JOHAN B2 Schoten 2134 *
* 38 DE KEGEL YANNICK B2 Dynamica 2133 *
* 39 JANSSENS ALEC B2 Rupel 2114 *
* 40 DEPREZ PETER B0 Leugenberg 2112 *
* 41 WAUTERS TIM B0 Nova 2110 *
* 42 VANDERHAEGHEN TOM B0 Zele 2109 *
* 43 VAN RENTERGHEM WOUTER B2 Schoten 2108 *
* 44 SCHEVENELS KOEN B2 Tecemo 2091 *
* 45 PEETERS VICTOR B4 Rupel 2089 *
* 46 VAN OPSTAL STEVE B0 Leugenberg 2086 *
* 47 ROTTHIER KORNEEL B2 New Pw Diest 2073 *
* 48 VAN OOSTVELDT SVEN B2 Tecemo 2070 *
* 49 LEBBE JAN B4 Lintse 2056 *
* 50 MOENS JORDI B2 Nodo 2050 *
* 51 PAUWELS ARAM B2 Pipoka 2048 *
* 52 VAN DEN BROECK TOM B4 St.-Pauwels 2046 *
* 52 VAN DAMME MATHIEU B2 Zele 2046 *
* 54 HEIRMAN KEVIN B4 Nodo 2038 *
* 55 STAES GLEN B6 Merksplas 2031 *
* 56 JANSSEN WIM B2 Balder 2028 *
* 57 MORTELMANS SIMON B4 Tecemo 2027 *
* 58 TEMPELS KOEN B2 Leugenberg 2025 *
* 59 DEDRIE WOUT B6 Schoten 2024 *
* 60 HEREMANS SENNE B4 Nova 2023 *
* 61 LERMYTTE CHRISTOPHE B4 Teneramonda 2015 *
* 62 DE VLEESCHOUWER THOMAS B4 Rupel 2012 *
* 63 PEIGNEUR ETIENNE B4 De Jachthoorn 2003 *
* 63 GEERTS SANDER B6 Merksplas 2003 *
* 65 VAN DUREN GUIDO B4 Aaigem 2001 *
* 66 VAN EETVELDT GIE B4 Balder 1995 *
* 67 VAN DEUN THOMAS B6 Borsbeek 1991 *
* 68 VAN DE PUTTE MICHAEL B4 Tecemo 1988 *
* 68 VAN PEE AARON B6 St. Veroon 1988 *
* 70 SCHITTEKAT WILLIAM B4 AFP Antwerpen 1986 *
* 70 VAN DER AUWERA WIM B4 Balder 1986 *
* 72 NEYT STEFAN B6 Zele 1985 *
* 73 MEEUSEN DANNY B6 St-Antonius 1984 *
* 74 DECKMYN FILIP B6 St. Veroon 1976 *
* 75 BERTELMANN BERND B6 Euroclub 1973 *
* 76 VAN DE VELDE IVO B4 Schoten 1970 *
* 77 ZWAENEPOEL LUC B4 Nodo 1966 *
* 78 DE CLERCQ TOM C0 Okapi Beveren 1962 *
* 79 CLERX TIM B4 New Pw Diest 1959 *
* 80 OP DE BEECK BEN B6 Lintse 1957 *
* 80 VRANCKX PHILIPPE B4 Groenendaal 1957 *
* 82 SUY JEFFREY B6 St.-Pauwels 1954 *
* 83 VINE TIM B6 De Jachthoorn 1951 *
* 83 SEVERINS SENNE B6 Pipoka 1951 *
* 85 PAEPEN BENNY B4 Schilde 1946 *
* 86 QUIRYNEN BRENN B4 Orka 1944 *
* 87 KIRALY TAMAS B4 Euroclub 1931 *
* 88 BRAEKMANS ROBIN B6 Nodo 1925 *
* 89 VAN HEURCK PATRICK B6 Killypong 1924 *
* 90 DAMMANS KAREL B6 St. Veroon 1921 *
* 90 DE GROOF ROBIN B6 Rupel 1921 *
* 92 BENSCH NIGEL B4 Leugenberg 1919 *
* 92 JANSSENS DIRK B6 New Pw Diest 1919 *
* 92 PIJL GEOFFREY B4 Kruibeke 1919 *
* 95 PYPE ALAIN B6 Tecemo 1918 *
* 96 VAN DUPPEN NICK B4 AFP Antwerpen 1917 *
* 96 HEIRBAUT GEOFFREY B6 Rupel 1917 *
* 98 QUAGLIA SANDRO B4 Tecemo 1912 *
* 99 VOET TOMMY B6 Virtus 1911 *
* 100 BAELUS DAVE B6 Killypong 1907 *
*  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  [Volgende]  *
* * * * * * *
Aantal geklasseerde spelers : 1840
Opmerking: om in deze rangschikking te worden opgenomen, moet de speler tenminste 24 individuele ontmoetingen in de laatste 12 maanden hebben gespeeld.